فهرست
متون عمومي
بيشتر
اخبار
تبریک سال نو و عید نوروز
1397/12/26 يكشنبه پیام تبریک مدیرکل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی به مناسبت فرا رسیدن نوروز سال 1398

شهرام خدایی مدیرکل کتابخانه های عمومی استان طی پیامی آغاز سال جدید و عید نوروز را به همکاران، جامعه فرهنگ و ادب و ایثارگران عرصه کتاب و کتابخوانی تبریک گفت. در این پیام آمده است:

یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ

با تبریک فرا رسیدن «عید نوروز» و آغاز بهار که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت است، حلول دوباره نسیم مشک افشان و ترنم بلبلان خوش‌الحان را به نظاره می‌نشینیم و با اراده مضاعف قدم می‌گذاریم در راه نو شدن، رشد کردن و بالیدن.

همکاران عزیز، همان‌گونه که استحضار دارید، به فضل پروردگار و با همکاری و عزم راسخ شما در سال 1397موفقیت‌های زیادی کسب شد. با عنایت پروردگار دستیابی به این موفقیت‌ها مؤید تلاش مثمر ثمر مجموعه‌ای سخت‌کوش، مسئولیت‌پذیر و کارآمد بود که با همت و جدیت تک‌تک همکاران خستگی‌ناپذیر و ارجمندم در اداره کل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی میسر شد که جا دارد از این همراهی و همدلی صمیمانه سپاسگزاری کنم.

به‌یقین با همراهی و تلاش شما همکاران صمیمی و دلسوز، برای سال جدید نیز طرحی نو درانداخته و با امید، همدلی، همسویی ، پشتکار و احساس مسئولیت، به هدف والای کتابخانه های عمومی که همواره ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی میان اقشار مختلف جامعه است دست خواهیم یافت و برگ زرین دیگری در کارنامه‌ی مجموعه خود ثبت خواهیم کرد.

اینک که در آستانه حلول سال نو با عرض تبریک و تهنیت خدمت شما و خانواده محترم، سالی سرشار از نور ایمان و امید توام با پیروزی را در ظل توجهات قطب عالم امکان حضرت مهدی موعود(عج) برای همه عزیزان آرزومندم و در سال جدید خدمتی سرشار از شور نشاط و مملو از توکل الهی در جهت رشد و شکوفایی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مسئلت می نمایم.

شهرام خدایی
مدیرکل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی

اخبار قبلی
نسخه قابل چاپ
ساعت
پنجشنبه 30 خرداد 1398