فهرست
متون عمومي
بيشتر
اخبار
برگزاری كارگاه آموزشی بلوغ نوجوانان با محوریت آموزش والدین
1398/1/25 يكشنبه با همکاری دفتر امور بانوان استانداری انجام گرفت؛ برگزاری كارگاه آموزشی بلوغ نوجوانان با محوریت آموزش والدین اداره کل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی با همکاری دفتر امور بانوان استانداری،كارگاه آموزشی بلوغ نوجوانان با محوریت آموزش والدین را در کتابخانه مرکزی تبریز برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی، كارگاه آموزشی بلوغ نوجوانان با محوریت آموزش والدین در ادامه برگزاری دوره های كارگاه تاب آوري و توان افزايي زنان و خانواده برای سومین سال پیاپی در کتابخانه ی مرکزی تبریز برگزار شد.

در این کارگاه آموزشی که با تدریس ساناز برزگر کهنمویی دکترای رشته مشاوره خانواده و حضور بیش از 50 نفر از بانوان برگزار شد، مباحثی همچون: آشنايي با فرآيند فيزيولوژيكي بلوغ، آشنايي با ويژگي هاي روانشناختي بلوغ و شناخت باورهاي نادرست درباره بلوغ مطرح شد.  سپس حاضرین در جلسه به بیان مسائل و مشکلات مربوط به ارتباط خویش با فرزندشان پرداخته و راهکارهایی جهت حل این مشکلات توسط مدرس ارائه شد.

شایان ذکر است این کارگاه آموزشی با موضوعات: فرايند تحول جنسي در نوجواني، كليدهاي رفتاري والدين با بلوغ نوجوانان، شيوه هاي مقابله با مشكلات جنسي در دوره بلوغ، آموزش بلوغ نوجوانان ویژه دختران و آموزش  بلوغ نوجوانان ویژه پسران طی هفته های آتی برگزار خواهد شد.

گفتنی است این کارگاه ها با همکاری دفتر امور بانوان استانداری  و اداره کل کتابخانه های عمومی استان و با هدف بهبود روابط خانواده و آموزش مهارت های فرزندپروری برگزار می گردد.

اخبار قبلی
نسخه قابل چاپ
ساعت
پنجشنبه 30 خرداد 1398