فهرست
متون عمومي
بيشتر
اخبار


1398/8/30 پنجشنبه به ریاست فرماندار؛ چهارمین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی خداآفرین برگزار شد همزمان با بیست و هفتمین دوره هفته کتاب، چهارمین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی خداآفرین در سال جاری به ریاست فرماندار خداآفرین در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی، همزمان با بیست و هفتمین دوره هفته کتاب، چهارمین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی خداآفرین در سال جاری به ریاست علی امیری راد، فرماندار خداآفرین و با حضور سایر اعضای انجمن در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

علی امیری راد، فرماندار شهرستان خداآفرین ضمن تبریک فرا رسیدن هفته کتاب به فعالان عرصه کتاب و کتابخوانی، تقارن هفته کتاب با هفته وحدت را مغتنم شمرد و خواستار ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی از سوی دستگاه های فرهنگی و سازمان های دولتی شد. وی در ادامه سخنان خود از قرآن به عنوان بزرگترین و مهم ترین معجزه پیامبر اکرم(ص) نام برده و همگان را به خواندن، تدبر و تفکر در آیات این کتاب آسمانی دعوت کرد.

 فرماندار خداآفرین فعالیت های انجام گرفته توسط کتابخانه های عمومی این شهرستان در حوزه کتاب و کتابخوانی را مطلوب ارزیابی کرده و خواستار تعامل و همکاری بیشتر سایر ادارات و دستگاه های فرهنگی و اجرایی با کتابخانه های عمومی خداآفرین در برگزاری برنامه های هفته کتاب شد.

در ادامه جلسه حمید کوهی، رئیس اداره شهرستان کتابخانه های عمومی خداآفرین، ضمن اراِئه گزارشی از وضعیت کتابخانه های عمومی شهرستان درسال جاری، به تشریح برنامه های هفته کتاب پرداخت. کوهی به عضویت رایگان اعضاء در کتابخانه های عمومی شهرستان خداآفرین بمناسبت هفته کتاب همزمان با سراسر کشور و بخشودگی جرائم دیرکرد کتاب های امانتی در صورت عودت به کتابخانه اشاره کرد و نواختنن زنگ کتاب در مدارس، برپایی نمایشگاه کتاب با موضوع پیامبر اسلام(ص)، برگزاری نشست های کتاب خوان کتابخانه ای و مدرسه ای، برگزاری جلسات معرفی کتاب، برگزاری نشست های قصه گویی کتاب برای اعضای کودک، بازدید دانش آموزان مدارس از کتابخانه ها، برگزاری مسابقات کتابخوانی، نقاشی و روزنامه دیواری را از اهم فعالیت های پیش بینی شده در ایام هفته کتاب نام برد.

بيشتر
ساعت
پنجشنبه 21 آذر 1398