فهرست
متون عمومي
بيشتر
اخبار
22 بهمن دعوت به راهپیمایی
1397/11/21 يكشنبه مدیر کل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی با صدور پیامی؛ از آحاد مردم به ویژه کتابداران استان برای حضور در راهپیمایی وحدت آفرین ۲۲ بهمن دعوت نمود شهرام خدایی، مدیرکل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی، با صدور پیامی از کتابداران سراسر استان برای حضور در راهپیمایی عظیم ۲۲ بهمن دعوت کرد.

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

وَالْفَجْرِ ﴿۱ وَلَیَالٍ عَشْرٍ ﴿۲ وَالشَّفْعِ وَالْوَتْرِ ﴿۳ وَاللَّیْلِ إِذَا یَسْرِ ﴿۴

انقلاب اسلامی پاسخ روشن یک ملت به ندای رهبری بود که می‌خواست رهاننده‌ مردم از بند استبداد و استعمار و تامین کننده حقوق اساسی، کرامت و حرمت آنها باشد.

22 بهمن نیز روز وحدت و به ثمر رسیدن نهال شکوهمند انقلاب و یکپارچگی ملتی آزاد و سرافراز است که با پیروی از آرمانهای حضرت امام خمینی(ره) در مقابله با دسیسه و توطئه‌های دشمنان نظام، چون کوه استوار و دژ مستحکم و تسلیم‌ناپذیر ایستادند.

اکنون انقلاب اسلامی، در چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند خود که وعده الهی بنیانگذار کبیر انقلاب مبنی بر پیروزی ملت‌های مظلوم و مستضعف بر دولتمردان مستبد، مرتجع و وابسته خود در حال تحقق است.آری امواج خروشان بیداری اسلامی در سایه انقلاب شکوهمند اسلامی شکل گرفته و عرصه را بر دشمنان اسلام تنگ کرده است.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره حضرت امام خمینی(ره) و شهدای گرانقدر قیام عاشورایی ملت مسلمان ، آحاد ملت عزیز به ویژه کتابداران و همکاران محترم کتابخانه های عمومی استان را به حضور گسترده در راهپیمایی22 بهمن و تجدید بیعت با مقام معظم رهبری فرا ‌خوانده و امیدوارم حضور حماسی و پرشور مردم شریف ایران در این روز، عزم ملت‌های مظلوم و مستضعف جهان را برای اهتزاز پرچم اسلام در سراسر گیتی جزم‌تر سازد.
 

شهرام خدایی
مدیرکل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی

اخبار قبلی
نسخه قابل چاپ
ساعت
جمعه 30 فروردين 1398