فهرست
متون عمومي
بيشتر
اخبار
پوستر بهار مهربانی
1398/1/24 شنبه فراخوان مشارکت در امدادرسانی فرهنگی؛ همراه با «بهار مهربانی» کودکان سیل‌زده را خوشحال کنیم اداره کل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی به منظور امدادرسانی به کودکان سیل‌زده، اقدام به اجرای برنامه‌های فرهنگی و ارسال بسته‌های کتاب و اسباب بازی در قالب پویش «بهار مهربانی» کرده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی، شهرام خدایی مدیرکل کتابخانه های عمومی استان با اعلام این خبر گفت: اگرچه بروز حادثه سیل در مناطقی از کشور، فرا رسیدن بهار و نوروز امسال را برای هموطنان ما با تلخکامی و افسوس همراه کرد، اما مردم ایران همواره نشان داده‌ند شریک این غم و اندوه هستند و با بهار همدلی، شادی را به دل‌های غم‌دیده این عزیزان باز خواهد گرداند.

خدایی افزود بر این اساس اداره کل کتابخانه های عمومی استان به منظور تسلّی دل غم‌دیدگان، کمک به کودکان آسیب دیده، کاهش آسیب‌های اجتماعی در مناطق سیل‌زده، پرکردن اوقات فراغت و سرگرمی کودکان در میان هیاهوی آواربرداری و امداد رسانی، اقدام به راه‌اندازی پویش «بهار مهربانی» در قالب اجرای برنامه‌های فرهنگی و ارسال بسته‌های کتاب و اسباب بازی برای آسیب‌دیدگان این مناطق، کرده است.

در این جهت از مردم خیر، شریف و نوع دوست استان دعوت می شود کتاب‌ها و اسباب بازی‌های اهدایی قابل استفاده(در حد نو) خود را به نزدیکترین کتابخانه عمومی محل زندگی خود در استان تحویل دهند. کتاب‌ها و اسباب بازی‌های اهدایی دریافتی پس از تجمیع و آماده سازی و به ادارات کل کتابخانه‌های عمومی استان‌های گلستان، خوزستان، لرستان، ایلام و مازندران ارسال خواهد شد.

اخبار قبلی
نسخه قابل چاپ
ساعت
چهارشنبه 5 تير 1398