فهرست
متون عمومي
بيشتر
اخبار
برگزاری کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد

برگزاری کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد

برگزاری کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد

برگزاری کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد
1398/4/6 پنجشنبه به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان اهر انجام گرفت؛ برگزاری کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد اداره کتابخانه های عمومی شهرستان اهر با همکاری کلانتری 11 شهرستان اهر و بمناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی، اداره کتابخانه های عمومی شهرستان اهر با همکاری کلانتری 11 شهرستان اهر و بمناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر با هدف آشنایی اعضا و مراجعین با روشهای موثر پیشگیری از اعتیاد و آگاه سازی نوجوانان و جوانان کارگاه آموزشی برگزار کرد.

در این کارگاه آموزشی مباحثی چون: ارائه تعریف کلی از اعتیاد، توضیحاتی در مورد نشانه های وجود اعتیاد در فرد، آمار افراد دارای اعتیاد در شهرستان اهر و انواع مختلف مواد مخدر مطرح شد.

همچنین در این کارگاه به آسیب‌های مختلف مصرف مواد مخدر برای فرد و جامعه اشاره شد که اعتیاد علاوه بر به خطر انداختن سلامت جسمانی افراد، تهدیدی بزرگ برای سلامت روانی جامعه است. اعتیاد در فرد معتاد بیش از آنکه باعث رنج های جسمانی شود، موجب از بین رفتن امید و عزت نفس می‌شود و فرد را از رشد و پویایی‌ که هر انسان نیازمند آن است، بی‌بهره می‌کند.

اخبار قبلی
نسخه قابل چاپ
ساعت
دوشنبه 31 تير 1398