فهرست
متون عمومي
بيشتر
اخبار
جمع خوانی کتاب در کتابخانه امام علی(ع) قاضی جهان
1398/4/15 شنبه بمناسبت ولادت حضرت معصومه(س) و روز دختر انجام گرفت؛ برگزاری نشست جمع خوانی کتاب در کتابخانه امام علی(ع) قاضی جهان کتابخانه عمومی امام علی(ع) قاضی جهان با برگزاری نشست جمع خوانی کتاب بمناسبت ولادت حضرت معصومه(س)، پذیرای جمعی از اعضای دختر این کتابخانه شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی، کتابخانه عمومی امام علی(ع) قاضی جهان در شهرستان آذرشهر با برگزاری نشست جمع خوانی کتاب بمناسبت ولادت حضرت معصومه(س)، پذیرای جمعی از اعضای دختر این کتابخانه شد.

در این نشست کتاب «راز آن بوی شگفت» نوشته فریبا کلهر توسط یکی از اعضای فعال معرفی و در ادامه توسط حاضرین مورد جمع خوانی قرار گرفت.

گفتنی است کتاب «راز آن بوی شگفت» داستانی است با زبان شاعرانه که در آن ابر و گنجشک و سایر موجودات هم نقش دارند و اثر با انبوهی از خرده روایت های به هم پیوسته جلو می رود. سه خط اصلی داستانی در این رمان عبارتند از سیر تاریخی زندگی امام رضا(ع) از مدینه تا مرو و اتفاقات بعدی تا شهادت امام؛ داستان یکی از شیعیان امام در مدینه به اسم سلیمان که بعد از هجرت امام رضا (ع) تصمیم می گیرد به دنبال امام بیاید و در راه با فردی به اسم اَخرس روبرو می شود که نسبت به او بدبین است، اما او هم تغییر می کند و عاقبت با هم به مرو می رسند و سلیمان تا آخر در خدمت امامش می ماند؛ و بالاخره خط سوم داستانی، ماجرای مردی است به اسم ابوعبدالله که در بیابان گرفتار راهزن ها می شود.

اخبار قبلی
نسخه قابل چاپ
ساعت
دوشنبه 31 تير 1398