فهرست
متون عمومي
بيشتر
اخبار
شست قصه گویی در روستای توبین توسط کتابخانه عمومی ولایت هوراند

شست قصه گویی در روستای توبین توسط کتابخانه عمومی ولایت هوراند

شست قصه گویی در روستای توبین توسط کتابخانه عمومی ولایت هوراند
1398/5/15 سه‌شنبه با هدف غنی سازی اوقات فراغت در مناطق کم برخوردار انجام گرفت؛ برگزاری نشست قصه گویی در روستای توبین توسط کتابخانه عمومی ولایت هوراند کتابخانه عمومی ولایت شهرستان هوراند با هدف غنی سازی اوقات فراغت کودکان و نوجوان در مناطق کم برخوردار، در روستای توبین نشست قصه گویی برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی،  کتابخانه عمومی ولایت شهرستان هوراند با همکاری کمیته امداد امام خمینی(ره) و با هدف غنی سازی اوقات فراغت کودکان و نوجوان در مناطق کم برخوردار، در روستای توبین نشست قصه گویی برگزار کرد.

در این نشست کتاب «قصه هایی از بانو فاطمه (س): غذای بهشتی» نوشته حسین فتاحی و «خرس کوچولو نمی ترسد» ترجمه شیما فتاحی توسط مسئول کتابخانه برای کودکان  و نجوانان روستای توبین از توابع شهرستان هوراند قصه گویی شد.

گفتنی است کتاب «خرس کوچولو نمی‌ترسد» از سری کتاب های یاد بگیریم کنار هم زندگی خوبی داشته باشیم است این کتاب نکته هایی درباره «پرورش هوش اجتماعی» است که ارزش‌های اخلاقی را به بچه‌ها آموزش می‌دهد. این‌ارزش‌های اخلاقی در قالب قصه‌های جذاب با تصویرهای رنگی زیبا ارائه شده است. در هر قصه نکته‌ای اخلاقی آموزش داده شده تا این حس را در کودک تقویت کند.

همچنین در ادمه این نشست کتاب شعر کودک «شعرهای شیرین برای بچه ها» نوشته ناصر کشاورز توسط کودکان به صورت آهنگین خوانده شد.

اخبار قبلی
نسخه قابل چاپ
ساعت
پنجشنبه 31 مرداد 1398