فهرست
متون عمومي
بيشتر
اخبار
بازدید دانش آموزان از کتابخانه شهید مدرس بناب
1397/10/15 شنبه با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی صورت گرفت؛ بازدید دانش آموزان از کتابخانه شهید مدرس بناب دانش آموزان مدرسه ابتدایی روشنایی قلم از کتابخانه عمومی شهید مدرس بناب بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی، دانش آموزان مدرسه روشنایی قلم شهرستان بناب با هدف آشنایی هر چه بیشتر با کتابخانه و انواع خدمات آن از کتابخانه عمومی شهید مدرس بناب بازدید کردند.

در این بازدید دانش آموزان ضمن آشنایی با بخش های مختلف کتابخانه، با کتاب های ویژه گروه سنی خود آشنا شده و به مطالعه کتاب های مورد علاقه خود پرداختند.

همچنین در این بازدید کتاب «پر» نوشته چائو ون شوان و ترجمه سحر ترهنده، از منابع معرفی شده در طرح کتابخوان دی ماه توسط کتابدار بخش کودک برای دانش آموزان معرفی شد. کتاب «پر»، داستان پری تنها و اسیر باد است که سرگردان در پی اصل و سرمنشأ خود می‌گردد. چائو وِن شوان نویسنده کتاب پَر، روح حقیقت‌جو و فلسفۀ تکاپوی بشر را برای یافتن اصل خویش و به دست آوردن آرامش، در قالب داستانی خلاقانه، زیبا و منسجم مطرح می‌کند. او با کنار هم قرار دادن پرنده‌هایی که هر یک نمادی از انواع انسان‌ها هستند، دست به خلق داستانی نمادین می‌زند.

اخبار قبلی
نسخه قابل چاپ
ساعت
پنجشنبه 30 خرداد 1398