فهرست
متون عمومي
بيشتر
اخبار
پیام تسلیت مدیرکل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی به رئیس اداره امور کتابخانه ها و سرپرست کتابخانه مرکزی تبریز مدیرکل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی، در پیامی درگذشت پدر گرانقدر سیما آپند رئیس اداره امور کتابخانه ها و سرپرست کتابخانه مرکزی تبریز را به ایشان و خانواده محترم‌شان تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی، شهرام خدایی مدیرکل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی، در پیامی درگذشت پدر گرانقدر رئیس اداره امور کتابخانه ها و سرپرست کتابخانه مرکزی تبریز را به ایشان و خانواده محترم‌شان تسلیت گفت.

متن پیام تسلیت مدیرکل کتابخانه های عمومی استان به شرح زیر است:

«یا أَیَّتُهَا النَّفْسُ الْمُطْمَئِنَّةُ ارْجِعی إِلى رَبِّکِ راضِیَةً مَرْضِیَّةً»

خانواده محترم آپند

سلام علیکم

خبر درگذشت پدر بزرگوارتان موجب تأثر و تألم گردید. آن خادم صدیق دربار اباعبداله الحسین(ع) عمر با برکت خویش را در سایه سار قرآن و محبت اهل بیت عصمت و طهارت(علیهم السلام) مصروف تربیت فرزندانی متعهد، مدیر و کارآمد نمود که قطعاً باقیات الصالحاتی برای آن مرحوم خواهد بود. اینجانب از طرف همکاران کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی فقدان جانسوز پدر گرامیتان را تسلیت و تعزیت گفته؛ از خداوند متعال برای آن مرحوم رحمت و مغفرت و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسئلت می‌نماید.

بيشتر
ساعت
دوشنبه 18 آذر 1398