فهرست
متون عمومي
بيشتر
اخبار
طی پیامی بمناسبت 17 مرداد روز خبرنگار: مدیرکل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی روز خبرنگار را به فعالان این عرصه تبریک گفت

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی، شهرام خدایی مدیرکل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی طی پیامی 17 مرداد سالروز شهادت شهید صارمی و روز خبرنگار را به فعالان این عرصه تبریک گفت. متن پیام به شرح زیر است:

پایدار شدن حوادث بستگى دارد به این‏که مبلّغان و خبررسانانى امین، صادق و باانگیزه داشته باشند.

مقام معظم رهبری (مدظله العالی)

17 مرداد سالروز شهادت شهید صارمی و یادآور حماسه آفرینی های آنهایی است که بقای حقیقت را به بقای خود ترجیح دادند. خبرنگاران به راستی تجسم امانت، تعهد، دلسوزی و وظیفه‌شناسی‌اند. نقش جامعه خبرنگاری در ارائه تصاویری واقعی از رویدادهای مختلف و اِعمال شکلی از نظارت عمومی بر مسئولان و دستگاه‌های اجرایی نه تنها بی‌بدیل و غیرقابل انکار بلکه شایسته توجه و تقدیر است.
بی شک رشد و ارتقاء سطح اطلاعات جامعه مرهون خدمات سریع و دقیق این عزیزان است و ما در حوزه ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی همواره از این ظرفیت در راستای تحقق اهداف عالیه اداره کل کتابخانه های عمومی استان بهره برده ایم.
اینجانب ضمن گرامیداشت خاطره شهدای اصحاب رسانه و تمامی کسانی که ارزشمندترین گوهر زندگی خود یعنی جان خود را در راه آگاهی بخشی و اعتلاء ایران و اسلام و مردم بر کف نهاده و در تاریخ ماندگار شدند، فرا رسیدن روز خبرنگار را به تمامی خبرنگاران به ویژه خبرنگاران حوزه فرهنگ آذربایجان شرقی تبریک گفته و از درگاه ایزد منان، سعادت، سلامت و توفیق امید بخشی ایشان را در تمامی امور خواستارم.


شهرام خدایی

مدیرکل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی

بيشتر
ساعت
جمعه 9 خرداد 1399