فهرست

اخبار شهرستان ها

به ریاست بخشدار خسروشاه:

جلسه انجمن کتابخانه های عمومی بخش خسروشاه برگزار شد

اولین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی بخش خسروشاه در سال 1400 با محوریت برگزاری یازدهمن دوره جشنواره کتابخوانی رضوی به ریاست ناصر نادری، بخشدار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی خسروشاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌شرقی، جلسه انجمن کتابخانه های عمومی بخش خسروشاه به ریاست ناصر نادری، بخشدار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی خسروشاه و با حضور رسول کریمیان، شهردار خسروشاه؛ رضا شیرمحمد زاده، رئیس اداره آموزش و پرورش خسروشاه؛ محمد باغزار، مسئول کتابخانه عمومی شیخ سلار خسروشاه و سایر اعضای انجمن در محل کتابخانه عمومی شیخ سلار برگزار شد.
در ابتدای این جلسه ناصر نادری بخشدار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی بخش خسروشاه ضمن تسلیت ایام شهادت و سوگواری اباعبدالله الحسین(ع) بر ضرورت حمایت از سازمان ها و ادارات فرهنگی علی الخصوص کتابخانه های عمومی در جهت ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و ارتقای سرانه مطالعه در جامعه تاکید کرد. وی همچنین از بسترسازی نهاد کتابخانه های عمومی کشور برای برگزاری مجازی یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در شرایط کنونی و شیوع بیماری همه گیر کرونا تشکر کرده و از سایر ادارات و سازمان ها خواست تا با تبلیغ و همکاری شایسته، مردم را به مشارکت در این جشنواره سوق دهند.
در ادامه این جلسه محمد باغزار مسئول کتابخانه شیخ سلار خسروشاه ضمن ارائه گزارشی از وضعیت موجود کتابخانه، به تشریح نحوه برگزاری یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی پرداخت. همچنین در ادامه این جلسه سایر اعضای انجمن، دیدگاه ها و نظرات خود را پیرامون دستورات جلسه ارائه کردند.
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ