فهرست

اخبار شهرستان ها

با هدف جذب خیرین در حوزه کتاب و کتابخوانی انجام شد؛

دیدار اعضای انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان اهر با مدیر عامل شرکت صنعتی و معدنی مولیبدن مس آذربایجان

اعضای انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان اهر با هدف جذب خیرین در حوزه کتاب و کتابخوانی با مدیر عامل شرکت صنعتی و معدنی مولیبدن مس آذربایجان دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی، الیاس ممی‌پور، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان اهر؛ صاحبه حاتم زاده، رئیس اداره کتابخانه های عمومی اهر و سایر اعضای انجمن با حضور در کارخانه آهک هیدراته با سیدجلال عطایی، مدیرعامل شرکت صنعتی و معدنی مولیبدن مس آذربایجان دیدار و گفتگو کردند.
در این دیدار، اعضای انجمن کتابخانه‌های عمومی اهر ضمن تقدیر و تشکر از مدیرعامل شرکت صنعتی و معدنی مولیبدن مس آذربایجان بابت داشتن دغدغه های فرهنگی، مشکلات و مسائل پیرامون حوزه فرهنگ، کتاب و کتابخوانی را با وی درمیان گذاشته و خواستار حمایت های مادی و معنوی در راستای حل مشکلات کتابخانه ای منطقه از این شرکت شدند.
مدیرعامل شرکت صنعتی و معدنی مولیبدن مس آذربایجان نیز ضمن ابراز خرسندی از این دیدار، کمک به رفع موانع و مشکلات کتابخانه های عمومی و ارتقای سرانه مطالعه در منطقه را از جمله مسئولیت های اجتماعی این شرکت عنوان کرد. سید جلال عطایی همچنین پس از بازدید از کتابخانه های عمومی اهر، در جهت خدمات دهی و رفع نیازهای اطلاعاتی مناطق روستایی و کم برخوردار شهرستان اهر برای مشارکت در راه اندازی کتابخانه سیّار و رفع مشکلات تعمیراتی کتابخانه ها قول مساعد داد.

 
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ