فهرست

اخبار شهرستان ها

به ریاست فرماندار شهرستان خداآفرین:

جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان خداآفرین برگزار شد

جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان خداآفرین به ریاست علی امیری راد فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی خداآفرین در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی، جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان خداآفرین با حضور علی امیری راد، فرماندار شهرستان خداآفرین؛ والح عنایتی، شهردارخمارلو؛ اکبر فرد خمارلو، رئیس شورای اسلامی شهرستان و سایر اعضای انجمن درسالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
علی امیری راد، فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان با تاکید بر ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در جامعه گفت: توجه به کتاب و کتابخوانی از راههای مهم توسعه فرهنگی در جامعه است و توسعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی نقش بسزایی در رشد و پیشرفت جامعه دارد. فرماندار خداآفرین در ادامه جلسه بر ضرورت استفاده از فضای مجازی در شرایط کنونی و کرونایی کشور به منظور اجرای رسالت فرهنگی کتابخانه های عمومی تاکید کرد و گفت: جهت رفع نیازهای اطلاعاتی مراجعه کنندگان، منابع دیجیتالی و الکترونیکی باید در کتابخانه های عمومی موجود باشد. وی همچنین از برگزاری دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در بستر فضای مجازی را یکی از نمونه های بارز اجرای برنامه های فرهنگی جهت ترغیب افراد به سمت و سوی مطالعه دانست.
در ادامه جلسه حمید کوهی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان خداآفرین، ضمن اراِئه گزارشی از وضعیت کتابخانه های عمومی شهرستان، به تشریح نحوه برگزاری دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی پرداخت و گفت: این جشنواره با معرفی 12 عنوان کتاب در سه رده سنی کودک، نوجوان و جوان و بزرگسال به صورت اینترنتی از طریق سایت www.samakpl.ir درحال برگزاری است و مهلت شرکت در این جشنواره تا پایان تیرماه سال 99 تمدید شده است.
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ