فهرست

اخبار شهرستان ها

اهر:

قصه گویی و جمع خوانی کتاب در کتابخانه آیت الله نجفی اهری

کتابخانه عمومی آیت الله نجفی اهری با برگزاری نشست های قصه گویی و جمع خوانی کتاب، میزبان جمعی از اعضای کودک و نوجوان این کتابخانه شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی، کتابخانه عمومی آیت الله نجفی اهری با برگزاری نشست های قصه گویی و جمع خوانی کتاب، میزبان جمعی از اعضای کودک و نوجوان این کتابخانه شد.

قصه گویی از کتاب «یه چیزی شبیه... » نوشته پیتر رینولدز و برگزاری مسابقه نقاشی با عنوان «یه چیزی شبیه...»؛ جمع خوانی از کتاب «خداشناسی قرآنی کودکان: پاسخ به چهل پرسش کودکان و نوجوانان درباره خدا» نوشته ی غلامرضا حیدری ابهری؛ آموزش اوریگامی سطل کاغذی و تشکیل کارگاه انجام بازی های فکری از جمله برنامه های اجرا شده در بخش کودک کتابخانه عمومی آیت الله نجفی اهری بود.

گفتنی است داستان «یه چیزی شبیه... » درباره دختر کوچکی به نام ریمون است که عاشق نقاشی کشیدن است، اما روزی به خاطر خنده‌های برادرش اعتماد‌به‌نفس خود را از دست می‌دهد و ناامید می‌شود. ریمون بعد از چند روزی که دیگر از نقاشی کشیدن ناامید شد، متوجه می‌شود که خواهر کوچک‌ترش عاشق نقاشی‌های اوست و تمام نقاشی‌هایی را که او مچاله کرده و دور ریخته جمع کرده و نگه داشته است. این موضوع درس بزرگی به ریمون می‌دهد و اعتماد‌به‌نفس ازدست رفته او را بهتر از قبل بازمی‌گرداند.

عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ