فهرست

اخبار شهرستان ها

همزمان با هفته مبارزه با مواد مخدر انجام شد؛

برگزاری نمایشگاه کتاب، عکس و دستاوردهای مبارزه با مواد مخدر در شهرستان هوراند

کتابخانه عمومی ولایت با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان هوراند، بمناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر نمایشگاه کتاب، عکس، پوستر، بنر، بروشور و پمفلت برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی، بمناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر، نمایشگاه کتاب، عکس، پوستر، بنر، بروشور و پمفلت کتابخانه عمومی ولایت با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان هوراند برگزار شد.
این نمایشگاه با 22 عنوان کتاب، 30 عکس و چندین پوستر و مطالب آموزشی با موضوع مواد مخدر و پیشگیری از اعتیاد به مدت یک هفته در سالن کتابخانه عمومی ولایت هوراند برگزار شد. در طول برگزاری این نمایشگاه حجت الاسلام جواد شکرنژاد، امام جمعه هوراند؛ زین العابدین مردانیان، فرماندار شهرستان هوراند؛ احمد مهدی زاده شهردار شهر هوراند؛ میلاد امید رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و سایر مسئولین شهرستانی از این نمایشگاه بازدید کردند.
مردانیان فرماندار شهرستان هوراند در بازدید از این نمایشگاه، نجات یک فرد از اعتیاد به مواد مخدر را برابر با نجات یک جامعه بیان کرده و گفت: ما باید در تربیت فرزندانمان مهارت نه گفتن را بیاموزیم تا در مواجه با تهدیدات، آسیب های اجتماعی و ناهنجاری ها با بکاربردن مهارت «نه گفتن» در دامن اعتیاد گرفتار نشوند. وی همچنین برگزاری کلاس های آموزش مهارت های زندگی به خانواده ها را از عوامل موثر در کاهش آسیب های اجتماعی عنوان کرد.
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ