فهرست

اخبار شهرستان ها

با همکاری شهرداری جلفا؛

طرح «الو کتاب» در کتابخانه‌ میرزا طاهر خوشنویس جلفا آغاز به کار کرد

با امضای تفاهمنامه همکاری فی مابین شهرداری و اداره کتابخانه های عمومی شهرستان جلفا طرح «الو کتاب» با هدف افزایش سرانه مطالعه و تسهیل دسترسی اعضا به منابع کتابخانه‌ای، در کتابخانه عمومی میرزا طاهر خوشنویس جلفا آغاز به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان شرقی، همزمان با سالروز آزاد سازی خرمشهر و با امضای تفاهمنامه همکاری فی مابین شهرداری و اداره کتابخانه های عمومی شهرستان جلفا طرح «الو کتاب» با هدف افزایش سرانه مطالعه و تسهیل دسترسی اعضا به منابع کتابخانه‌ای، در کتابخانه عمومی میرزا طاهر خوشنویس آغاز به کار کرد.
سعید مفضفی رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان جلفا گفت: این تفاهمنامه با توجه به ادامه دار بودن اپیدمی کرونا و رعایت فاصله گذاری اجتماعی در جهت غنی سازی اوقات فراغت آحاد جامعه در ایام قرنطینه و به منظور دسترسی آسان اعضا به منابع کتابخانه ای فی مابین شهرداری جلفا و اداره کتابخانه های عمومی این شهرستان به امضا رسید.
وی ادامه داد: اعضای کتابخانه برای جستجوی کتاب‌های مورد نیاز خود می‌توانند با مراجعه با سامانه یکپارچه مدیریت کتابخانه های عمومی کشور به نشانی www.samanpl.ir از سه طریق عنوان کتاب، موضوع کتاب و نویسنده آن منابع مورد نظر را جستجو و از موجود بودن کتاب درخواستی در کتابخانه های عمومی سراسر کشور مطلع شده و ضمن برقراری تماس با شماره های اعلامی کتابخانه نسبت به امانت، تمدید و رزرو کتاب اقدام نمایند. مفضفی افزود: کتابداران کتابخانه با همکاری عوامل شهرداری ضمن رعایت دستور العمل های بهداشتی، منابع درخواستی اعضا را در اسرع وقت درب منزلشان تحویل خواهند داد.
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ