فهرست

اخبار شهرستان ها

همزمان با ایام الله دهه فجر انجام گرفت؛

برگزاری نشست روایتگری با عنوان «روایت انقلاب»

نشست روایتگری با محوریت پیروزی انقلاب اسلامی، انقلاب در مراغه، اهداف انقلاب و امر به معروف و نهی از منکر، به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان مراغه، در پلتفرم اسکای روم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی، نشست روایتگری با عنوان «روایت انقلاب» توسط اداره کتابخانه های عمومی شهرستان مراغه، با حضور حاج رحیم بیداروند، از پیشکسوتان سپاه ناحیه مراغه و حاج عطوف رجب زاده، از فرماندهان اسبق سپاه و رزمنده هشت سال دفاع مقدس و حاج سید کاظم فاطمی، بازنشسته سپاه در پلتفرم اسکای روم برگزار شد.
در این نشست رحیم بیداروند به مسائل و تحولات فرهنگی بعد از انقلاب اسلامی ایران اشاره کرده و گفت: انقلاب اسلامی طی چهار دهه دستاوردهایی در عرصه فرهنگ برای مردم ایران به ارمغان داشت که این دستاوردهای فرهنگی در دو عرصه داخلی و خارجی قابل مشاهده است. در ادامه عطوف رجب زاده به روایتگری پرداخته و حضرت امام خمینی(ره) را به حضرت موسی تشبیه کرده و گفت: که امام خمینی همانند حضرت موسی(ع) به تنهایی در مقابل طاغوت زمان ایستاده و پیروز شد. همچنین در پایان این نشست مجازی روایتگری، سید کاظم فاطمی به بیان خاطراتی از دوران انقلاب در شهرستان مراغه پرداخت.
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ