فهرست

اخبار شهرستان ها

به همت کتابخانه عمومی شهید مهدی باکری ملکان انجام گرفت؛

نشست روایت گری مدافعان حرم با حضور همرزمان و دوستان شهید حاج قاسم سلیمانی

به مناسبت بزرگداشت اولین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی نشست روایت گری مدافعان حرم با حضور همرزمان و دوستان سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی به همت کتابخانه شهید مهدی باکری ملکان به صورت مجازی و در بستر اسکای روم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی، به مناسبت بزرگداشت اولین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی نشست روایت گری مدافعان حرم با حضور همرزمان و دوستان سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی به همت کتابخانه شهید مهدی باکری ملکان به صورت مجازی و در بستر اسکای روم برگزار شد.
این نشست صمیمی با حضور رزمندگان دوران دفاع مقدس و مدافعین حرم آل الله: سردار حسین بهارلو، سردار غلامرضا باغبان، سردار علیرضا ساریخانی، سردار احد بنده و سردار حسن مددی برگزار شد و همرزمان سردار یاد و خاطره سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی را گرامی داشتند و به تبیین شخصیت حاج قاسم سلیمانی پرداختند و خاطرات خود را از لحظات خاطره انگیز دیدار با سردار و چگونگی انجام عملیات هایی که در سوریه به فرماندهی سردار قاسم سلیمانی، از تدبر ایشان در انجام عملیات ها، نبوغ نظامی، پیشقدم شدن در عملیات ها، سلحشوری ایشان، اخلاص عمل، جگندگی، چگونگی برخورد مدافعان حرم با مردم عادی سوریه و ... نکاتی را بیان داشتند.
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ