فهرست

اخبار شهرستان ها

به همت کتابخانه ثامن الائمه(ع) خداجو انجام گرفت؛

نشست روایتگری بصیرت و معرفی کتاب بمناسبت ایام فاطمیه

نشست روایتگری بصیرت و معرفی کتاب بمناسبت ایام فاطمیه به همت کتابخانه عمومی ثامن الائمه شهر خداجو شهرستان مراغه در پلتفرم اسکای روم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی، نشست روایتگری بصیرت و معرفی کتاب بمناسبت ایام فاطمیه کتابخانه عمومی ثامن الائمه با حضور فرخ محمدزاده، بخشدار سراجو؛ حسین شیری، شهردار خداجو و هوشنگ امیراصلانی رئیس اداره آموزش و پرورش شهرخداجو در محیط اسکای روم برگزار شد.
در این نشست فرخ محمدزاده بخشدار شهر خداجو به روایت خاطره ای از سردار دلها پرداخت که سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در مراسم خواستگاری فرزند شهیدی حضور پیدا می کنند که قبلا این جوان حضور سردار سلیمانی را در مراسم خواستگاریش به خواب دیده بود. که پدرش از حضور شخص مهمی در مراسم خواستگاریش خبر داده بود. در ادامه حسین شیری شهردار شهر خداجو به تشریح و اهمیت بیانیه گام دوم انقلاب، و عمل به این مقوله مهم از طرف مسئولین و مردم پرداخت. همچنین در انتهای این نشست مجازی هوشنگ امیر اصلانی رئیس اداره آموزش و پرورش شهر خداجو به شخصیت و سبک زندگی حضرت فاطمه زهرا(س)، از کتاب «زندگانی حضرت فاطمه زهرا علیه السلام: از تولد تا وفات» نوشته جعفر شهیدی پرداخت.
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ