فهرست

اخبار شهرستان ها

توسط مدیرکل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی انحام شد؛

تجلیل از فعالیت فرهنگی یکی از اصناف تبریز در حوزه کتاب و توسعه فرهنگ کتابخوانی

مدیرکل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی، از فعالیت فرهنگی یکی از اصناف تبریز در حوزه کتاب و توسعه فرهنگ کتابخوانی، تقدیر کرد.

به گزارش روابط‌عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی آذربایحان شرقی، شهرام خدایی در «قنادی ایلحان» در خیابان آخونی تبریز، حضور یافت و از تلاش این واحد شیرینی‌پزی در توسعه فرهنگ مطالعه، قدردانی کرد.
مدیرکل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی، در جریان بازدید از قنادی ایلحان گفت: از اینکه می‌بینیم فردی با هزینه شخصی چنین اقدام فرهنگی ارزشمندی انجام داده است، بسیار خرسندم. خدایی افزود: گامهایی که سازمانها و مراکز دولتی در راستای افزایش سرانه مطالعه در جامعه بر می دارند، قسمتی از وظایف سازمانی است اما زمانی که فردی از بخش خصوصی در رابطه با ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی قدم برمی‌دارد، بسیار با ارزش است.
خدایی در این دیدار، کتاب را غذای روح و اندیشه خواند و افزود: ایده خلاقانه مدیریت این قنادی، باعث شده لذت غذای جسم با لذت مطالعه و فرهنگ که غذای روح است، همراه شود و این امر، قطعاً معنای پرمفهومی را به هر شهروند صاحب‌ذوقی می‌رساند.
وی ضمن قدردانی از اقدام فرهنگی این فعال فرهنگی گفت: در راستای جبران بخش کوچکی از زحمات این قناد، اداره کل کتابخانه های عمومی استان نیز آمادگی خود را در راستای کمک های مادی و معنوی جهت گسترش چنین حرکت های ارزشمند فرهنگی اعلام می دارد.

 
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ