فهرست

اخبار شهرستان ها

همزمان با سالروز تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور انجام گرفت؛

اهدای 333 جلد کتاب و 30 نسخه مجله توسط مسعود پزشکیان به کتابخانه مرکزی تبریز

333 جلد کتاب و 30 نسخه مجله به ارزش تقریبی 200 میلیون ریال توسط مسعود پزشکیان نماینده مردم شریف تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی به کتابخانه مرکزی تبریز اهدا شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان آذربایجان شرقی، در اقدامی خیرخواهانه و خداپسندانه 333 جلد کتاب و 30 نسخه مجله توسط مسعود پزشکیان نماینده مردم شریف تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی به کتابخانه مرکزی تبریز اهدا شد.
این کتاب ها در راستای پویش «اهدای کتاب، اهدای آگاهی» شامل موضوعات عمومی و پزشکی بمناسبت سالروز تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور با ارزش تقریبی 200 میلیون ریال به کتابخانه مرکزی تبریز اهدا شد.
گفتنی است پویش «اهدای کتاب، اهدای آگاهی» از طرح های نهاد کتابخانه های عمومی کشور، به منظور ارتقای فرهنگ مطالعه و کتابخوانی، تأمین و تقویت منابع کتابخانه‌های عمومی و ایجاد تعلق در تأمین منابع کتابخانه‌ها و معرفی کتابخانه‌های عمومی اجرا می شود. بر این اساس، مردم و خیرین می‌توانند با مراجعه به نزدیک ترین کتابخانه عمومی، کتاب‌های خوانده شده و بدون استفاده خود را برای استفاده دیگران به کتابخانه هدیه کنند.
نسخه قابل چاپ