فهرست

همزمان با سالروز ولادت امام رضا(ع) اجرا می‌شود؛

طرح عضویت رایگان در کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی

طرح عضویت رایگان در کتابخانه‌های عمومی آذربایجان شرقی روز سه شنبه اول تیرماه همزمان با سالروز ولادت امام رضا(ع) اجرا می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی، همزمان با سالروز میلاد حضرت علی بن موسی الرضا(ع) وآخرین روز از دهه کرامت، کتابخانه‌های عمومی استان آذربایجان شرقی، در طرح سراسری، به صورت غیرحضوری عضویت رایگان می‌پذیرند.
علاقه مندان می‌توانند روز سه شنبه اول تیرماه ۱۴۰۰ با ارسال عدد ۱ به سرشماره ۵۰۰۰۲۹۲۹ به صورت رایگان عضویت یکساله کتابخانه‌های عمومی را دریافت کنند. همچنین پس از ارسال پیامک و دریافت کد تخفیف، جهت تکمیل مراحل ثبت نام خود به کتابخانه‌های عمومی مراجعه نمایند. اعتبار کد تخفیف نیز سه ماه خواهد بود.
این در حالی است که با توجه به شیوع ویروس کرونا، عضویت رایگان در روز سه شنبه یکم تیرماه تنها به‌صورت غیرحضوری است و افرادی که قصد استفاده از طرح عضویت رایگان دارند، باید تقاضای خود را از طریق پیامک ارسال نمایند. تکمیل فرایند ثبت نام نیز منوط به دریافت کد تخفیف است و تا پایان تابستان امکان پذیر خواهد بود.
گفتنی است هدف از اجرای طرح عضویت رایگان که در چند مقطع در سال و در مناسبت‌های مختلف انجام می شود، ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در بین شهروندان است.
نسخه قابل چاپ