فهرست

تازه ترین اخبار

به مناسبت سالروز تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور؛

پويش «كتابخانه_من» ويژه كتابداران در فضاي مجازي اجرا می شود

با هدف معرفي كتابخانه ها و ارتقاي سطح آگاهي عموم مردم نسبت به فعاليتهاي جاري هر كتابخانه پويش #كتابخانه_ من راه‌اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی؛ همزمان با سالروز تاسيس نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور و با هدف معرفي كتابخانه ها و ارتقاي سطح آگاهي عموم مردم نسبت به فعاليتهاي جاري هر كتابخانه پويش  #كتابخانه_ من راه اندازی شد.
تمامي كتابداران با ساخت كليپ از معرفي كتابخانه محل خدمت خود مي توانند در بازه زمانی 16 تا 23 اسفندماه در اين پويش شركت نمايند.
بارگذاري كليپ در صفحات مجازي جهت انعكاس و اطلاع رساني با هشتگ هاي #كتابخانه_من،  #كتابخانه_ روشنایي_ ديار_من و  # نهاد_كتابخانه_ هاي_عمومي_كشور و بارگذاري كليپ در سايت مسابقات الكترونيك نهاد به آدرس www.samakpl.ir جهت شركت در مسابقه الزامی است. حداكثر حجم آثار ارسالی  50 مگابايت خواهد بود.
پس انجام داوري از برترين آثار تقدير خواهد شد
گفتنی است طرح پویش کتایخانه من از جمله برنامه های گرامیداشت 17 اسفندماه است که در کنار طرح های دیگر همچون کتابخانه گردی، کتاب یاری و بخشودگی جرائم با توجه به شرایط بیماری کورنا در کشور به صورت مجازی و با حفظ پروتکل های بهداشتی برنامه ریزی شده است.