فهرست

گزارش

بمناسبت سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه زهرا(س) انجام شد؛

برگزاری نشست کارشناسی ازدواج ساده و آسان توسط اداره کتابخانه های عمومی شهرستان جلفا

اداره کتابخانه های عمومی شهرستان جلفا با همکاری اداره ورزش و جوانان این شهرستان بمناسبت سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه زهرا(س)، نشست کارشناسی ازدواج ساده و آسان را به صورت مجازی و در بستر اسکای روم برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی، همزمان با سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه زهرا(س) اداره کتابخانه های عمومی شهرستان جلفا با همکاری اداره ورزش و جوانان این شهرستان، نشست کارشناسی ازدواج ساده و آسان را به صورت مجازی و در بستر اسکای روم برگزار کرد.
در این نشست که با حضور فرزین پور قاسم، رئیس اداره ورزش و جوانان جلفا؛ سعید مفضفی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان جلفا و سایر کارشناسان و فعالین حوزه ازدواج برگزار شد، مباحثی همچون ازدواج ساده و آسان، راهکارهای تسهیل ازدواج جوانان و نقش خانواده در ازدواج توسط اساتید دانشگاه و مشاورین این حوزه مطرح شد.
رقیه یحیوی، مدیر مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی روانپویش ضمن ارائه راهکارهای عملی در خصوص کاهش سطح توقعات اجتماعی در خصوص ازدواج و نقش خانواده ها در این امر گفت: ازدواج فرایندی است که در بستر اون نیازهای جسمانی، روانی، عاطفی و اجتماعی بشر قرار هست برطرف شود و انسان به آرامش برسد پس بایستی به انتخاب همسر توجه بیشتری شود تا جوانان با مشکل مواجه نشوند.
همچنین در این نشست حبیب احمدلو، عضو هیت علمی دانشگاه پیام نور جلفا؛ سیدجمال الدین آل رسول، مدرس و مسئول فرهنگی دانشگاه آزاد جلفا و بهنام حسن لو، مدرس کارگاه های ازدواج با بیان نظرات خود در حوزه ازدواج ساده و آسان به بحث و گفتگو درباره مسائل و مشکلات امروزه جوانان برای آغاز زندگی مشترک پرداختند.
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ