فهرست
متون عمومي
1393/1/27 چهارشنبه
رئيس اداره شهرستان:
با توجه به جديدالتأسيس
بودن اين شهرستان، امور
كتابخانه ها زير نظر اداره
شهرستان اهر انجام مي گيرد

كتابخانه هاي عمومي
شهرسان هوراند
ولايت
بيشتر
اخبارامام جمعه شهرستان هوراند مطرح کرد؛ کتابخانه ها از ارکان مهم رشد و توسعه فرهنگی هر جامعه است همزمان با ایام الله دهه فجر و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، کتابداران شهرستان هوراند با امام جمعه شهرستان دیدار کردند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی، همزمان با ایام الله دهه فجر و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی کتابداران و تعدادی از اعضای کتابخانه های عمومی شهرستان هوراند به همراه علی خرسندی، معاون فرماندار و محمود زارعی، رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان با حجت الاسلام والمسلمین جواد شکرنژاد، امام جمعه شهرستان هوراند دیدار و گفتگو کردند.
حجت الاسلام والمسلمین جواد شکرنژاد امام جمعه شهرستان هوراند در ابتدای این دیدار ضمن تبریک فرارسیدن چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران و میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) و امام خمینی(ره) و روز مادر، از تلاش های کتابخانه های عمومی شهرستان هوراند در زمینه ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی قدردانی کرده و افزود: کتابخانه ها از ارکان مهم رشد و توسعه فرهنگی هر جامعه است.
امام جمعه هوراند با اشاره به تاثیر برنامه های مفید و اثرگذار فرهنگی بر رفتار اجتماعی و خانوادگی، گفت: تلاش برای فرهنگ سازی مطالعه یکی از جلوه های بارز و اثرگذار فرهنگی کتابخانه ها در جامعه است. وی بر اهمیت ویژه تربیت افراد کتاب خوان در کنار توسعه فضاهای فیزیکی و تجهیزات کتابخانه ای تاکید کرد.
در ادامه این دیدار رقیه عبدیان، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان هوراند ضمن ارائه گزارشی از وضعیت کتابخانه شهرستان گفت: کتابداران کتابخانه های شهرستان هوراند در ایام دهه فجر با برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی و ترویجی از جمله مسابقات کتابخوانی و نقاشی، برگزاری نشست کتابخوان تخصصی با موضوع انقلاب اسلامی، قصه گویی و معرفی کتاب؛ با استفاده از ظرفیت های فضای مجازی تلاش می نمایند یاد و خاطره شهدا و امام عظیم الشآن انقلاب اسلامی را گرامی دارند.
در پایان این دیدار از برگزیدگان مسابقات کتابخوانی دهمین جشنواره رضوی، هفته بسیج و میثاق با ولایت که به مناسبت اولین سالگرد شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار شده بود با اهدای لوح سپاس و جوایز تقدیر شد.
منبع: horand
بيشتر
ساعت
شنبه 21 فروردین 1400