منو صفحات عمودي
اخباربه همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان مراغه انجام شد؛ برگزاری نشست روشنگری و بصیرت افزایی انقلاب اداره کتابخانه های عمومی شهرستان مراغه با همکاری ستاد امربه معروف و نهی از منکر این شهرستان، نشست روشنگری و بصیرت افزایی با محوریت انقلاب اسلامی ایران برگزار کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی، نشست روشنگری و بصیرت افزایی انقلاب، به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان مراغه با همکاری ستاد امربه معروف و نهی از منکر این شهرستان، در پلتفرم اسکای روم برگزار شد.
در این نشست ابتدا موسی سلطانی، جانشین ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان مراغه، مطالبی پیرامون انقلاب اسلامی و نقش امر به معروف در پیروزی و پایداری انقلاب اسلامی مطرح کرده و گفت: انقلاب اسلامی ایران یکی از شگفتی های زمان خود بود که امروزه هم در معادلات جهانی و در مجموعه جهان هستی نقش اساسی و مهمی را ایفا می کند. همچنین در ادامه این نشست، مباحثی همچون: تفاوت های انقلاب ایران با انقلاب های دیگر دنیا، دستاوردهای انقلاب، تهدیدهای انقلاب و آفات انقلاب بیان شد.
در ادامه جعفر قهوه چیان، مدیر دفتر مرکزی آستان قدس رضوی و عتبات عالیات شهرستان ویژه مراغه، از عوامل پیروزی انقلاب اسلامی ایران مطالبی را بیان کرده و افزود: مهمترین دلیل پیروزی انقلاب اسلامی ایران قیام در راه اسلام بود. وی در ادامه گفت: در طول تاریخ مردم ایران ثابت کردند که همیشه ادامه دهنده راه ائمه معصومین (ع)، قرآن و عترت هستند. قهوه چیان خاطراتی  از تجمعات در مساجد، راهپیمایی ها و تظاهرات مردم مراغه روایتگری کرده و در پایان وصیت نامه ای از شهدای انقلاب خوانده شد که بر اطاعت پذیری از ولایت فقیه تاکید داشت.
منبع: maragheh
بيشتر
 [PageVisit]