منو صفحات عمودي
اخبار
به همت بخش روشندلان کتابخانه عمومی اوحدی مراغه ای؛ نشست مولودی خوانی، شعرخوانی و دکلمه گویی مجازی بمناسبت میلاد حضرت علی(ع) برگزار شد همزمان با ولادت باسعادت حضرت علی(ع) و روز پدر، به همت بخش روشندلان کتابخانه عمومی اوحدی مراغه ای نشست مولودی خوانی، شعرخوانی و دکلمه گویی مجازی در پلتفرم اسکای روم برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی، همزمان با ولادت با سعادت حضرت علی (ع) و روز پدر، نشست مولودی خوانی، دکلمه گویی و شعر خوانی مجازی به همت بخش روشندلان کتابخانه عمومی اوحدی مراغه ای در محیط اسکای روم برگزار شد.
در ابتدای برنامه مرتضی اشرفی قاری روشندل و مداح اهل بیت عصمت و طهارت(ع)، بعد از قرائت قرآن به مولودی خوانی در مدح حضرت علی (ع) پرداخت. در ادامه پریسا جعفرزاده، سولماز مردانه، ساناز کنعانی، الناز مردانه، از اعضای افتخاری بخش روشندلان کتابخانه عمومی اوحدی مراغه ای، اشعاری به زبان های فارسی و آذری با محوریت ولادت حضرت علی(ع) و روز پدر سرودند. همچنین در ادامه این نشست فرهنگی، پور قنبری شاعر و عضو روشندل کتابخانه اشعاری در مدح حضرت علی(ع) سرود و در انتهای این نشست مجازی هدیه بیرامی و زهرا قلیپور از اعضای روشندل کتابخانه متن های ادبی به مناسبت ولادت با سعادت حضرت علِی (ع) و روز پدر برای مخاطبین قرائت کردند.
منبع: maragheh
بيشتر
 [PageVisit]