فهرست
متون عمومي
بيشتر
اخبار
پیام مدیرکل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی به مناسبت روز قدس
1398/3/9 پنجشنبه پیام مدیرکل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی به مناسبت روز قدس مدیرکل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی با صدور پیامی از تمامی کتابداران و کارکنان اداره کل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان شرقی دعوت کرد در راهپیمایی روز قدس حضور گسترده ای داشته باشند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی، شهرام خدایی با صدور پیامی کارکنان اداره کل کتابخانه های عمومی استان و دیگر اقشار مردم را به حضور فعال در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد.

متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

روز قدس روز احیای روحیه ظلم ستیزی و نمادی از وحدت امت اسلامی در رویارویی با جنایات صهیونیسم جهانی است. این روز یادگار ماندگار بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و نشانگر عزم جدی مسلمانان ایران و جهان برای آزاد سازی قدس از چنگ دژخیمان و رهایی مردم بی دفاع فلسطین از ظلم و آوارگی است.

سال هاست که به برکت روشنگری نظام مقدس جمهوری اسلامی، مسئله قدس و فلسطین به مهم ترین دغدغه جهان اسلام مبدل شده است، اگرچه در سایه سکوت مرگبار جوامع بشری و موضع منفعلانه آنان، به فرمایش مقام معظم رهبری(مدظله العالی) سیاست ‌آمریکا، صهیونیست‌ها و استعمارگران ‌این ‌است‌که ‌مسأله ‌فلسطین‌ به ‌فراموشی ‌سپرده ‌شود. این امر وظیفه جامعه مسلمانان جهان را در برابر این فجایع سنگین تر می کند چرا که رژیم اشغالگر قدس با عملکرد ددمنشانه خود ارزش های انسانی را نشانه رفته است و هر فرد صاحب تفکر و اندیشه به ویژه مسلمانان که پیرو آیین صلح و دوستی هستند می بایست برای حفظ کرامت انسانی و احقاق حقوق برادران و خواهران مسلمان خویش در عرصه گیتی تلاش کند.

شایسته است در روزها و شب های باقیمانده از ماه مهمانی خدا با استغاثه و تضرع به درگاه دوست، ثبات و استقامت در راه خدا و پیروزی اسلام و مسلمانان را طلب کنیم و ضمن تازه کردن پیمان با امام عصر (عجل الله تعالی فرجه) و نائب برحقش امام خامنه ای (مدظله العالی) از ساحت قدس ربوبی آزادی قدس شریف از چنگال پلید صهیونیزم و رهایی ملت های مظلوم فلسطین، یمن ، بحرین، سوریه و... را طلب کنیم و با قلب های پاک و نیت های صادق از خداوند بخواهیم مکر و توطئه های دشمن را خنثی و عاقبتی قرین عزت، اقتدار و موفقیت را نصیب ملتمان گرداند و در پایان از آحاد ملت روزه دار و در صحنه ایران عزیز مخصوصا کتابداران و همکاران با بصیرت اداره کل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی خواهانم همچون همیشه و در صفی واحد با شرکت پرشور و حماسی خود در راهپیمایی روز قدس به وظیفه الهی خویش عمل کنند و زمینه عزت اسلام و ظهور ولی عصر (عجل الله فرجه) را فراهم آورند.

شهرام خدایی

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان آذربایجان شرقی

اخبار قبلی
نسخه قابل چاپ
ساعت
پنجشنبه 31 مرداد 1398