فهرست
متون عمومي
بيشتر
اخبار
نشست هم اندیشی مدیران کانون های تربیتی آموزش و پرورش و کارشناسان فرهنگی ندامتگاه مرکزی تبریز

نشست هم اندیشی مدیران کانون های تربیتی آموزش و پرورش و کارشناسان فرهنگی ندامتگاه مرکزی تبریز
1398/3/20 دوشنبه با هدف جلب مشارکت در برگزاری نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی انجام شد؛ برگزاری نشست هم اندیشی مدیران کانون های تربیتی آموزش و پرورش و کارشناسان فرهنگی ندامتگاه مرکزی تبریز نشست هم‌اندیشی مدیران کانون های تربیتی آموزش و پرورش و کارشناسان فرهنگی ندامتگاه مرکزی تبریز با محوریت نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی، جلسه هم‌اندیشی مدیران کانون های تربیتی آموزش و پرورش تبریز و کارشناسان فرهنگی زندان مرکزی تبریز روز یکشنبه 18 خرداد ماه با حضور شهرام خدایی، مدیرکل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی؛ طاهر علمی، معاون پرورشی و تربیتی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی؛ مسئولان و کارشناسان فرهنگی ندامتگاه مرکزی تبریز و مدیران کانون های تربیتی آموزش و پرورش تبریز در تالار نخجوانی کتابخانه مرکزی تبریز برگزار شد.

خدایی، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان با بیان این مطلب که جشنواره کتابخوانی رضوی یکی از برنامه های فاخر و ارزشمند نهاد در راستای ترویج سیره و فرهنگ اهل بیت علیه السلام و گسترش فرهنگ کتابخوانی است از افزایش میزان مشارکت استان در این جشنواره نسبت به سال های گذشته ابراز خرسندی کرد و تلاش مضاعف همکاران و استفاده از ظرفیت های واقعی فضای کتابخانه های عمومی استان را در این زمینه خواستار شد.

همچنین در این جلسه طاهر علمی، معاون پرورشی و تربیتی اداره کل آموزش و پرورش استان با بیان این مطلب که برگزاری نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در اشاعه سیره ائمه (سلام الله علیها) و گسترش فرهنگ کتابخوانی اثرگذار خواهد بود، از آمادگی آموزش و پرورش استان برای مشارکت در نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی خبر داد.

وی با اشاره به اهمیت کتابخوانی به ویژه با موضوع اهل بیت علیهم السلام افزود: برنامه ریزی مناسبی برای برگزاری هر چه بهتر این مسابقه و اطلاع رسانی آن در کانون های مدارس خواهیم داشت.

در ادامه جلسه سید هادی بنی فاطمه، کارشناس فرهنگی کتابخانه های عمومی استان به ارائه توضیحاتی در خصوص شیوه شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی و نحوه جذب شرکت کننده پرداخت و به سوالات و ابهامات مدیران کانون های آموزش و پرورش تبریز و کارشناسان فرهنگی ندامتگاه مرکزی تبریز پاسخ داد.

اخبار قبلی
نسخه قابل چاپ
ساعت
پنجشنبه 31 مرداد 1398